https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 128

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Fém plakettel díszített vászonkötésben, gerincnél sérüléssel, kopottas állapotban.
15332.

Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Fém plakettel díszített vászonkötésben, gerincnél sérüléssel, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
4
La Création en Europe autour de la premiére réunion DArtistes Hongrois. Ader Tajan aukciós katalógus, magyar és francia művészekkel (Aknay János, Fehér László, Bak Imre, Dóró Sándor...stb.) Paris, 1991, Ader Tajan. Kiadói papírkötés, francia nyelven./Paperbinding, in French language.
15333.

"La Création en Europe" autour de la premiére réunion D'Artistes Hongrois. Ader Tajan aukciós katalógus, magyar és francia művészekkel (Aknay János, Fehér László, Bak Imre, Dóró Sándor...stb.) Paris, 1991, Ader Tajan. Kiadói papírkötés, francia nyelven./Paperbinding, in French language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Szabadi Judit: A magyar szecesszió művészete. Festészet, grafika, szobrászat. Bp., 1979, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15334.

Szabadi Judit: A magyar szecesszió művészete. Festészet, grafika, szobrászat. Bp., 1979, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Zahl der Gebote:
0
Szabó György-Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
15335.

Szabó György-Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Fekete Tamás műveinek katalógusa. Bp., é. n., Art Box Bt., Kiadói papírkötésben. Fekete Tamás által dedikált példány!
15336.

Fekete Tamás műveinek katalógusa. Bp., é. n., Art Box Bt., Kiadói papírkötésben. Fekete Tamás által dedikált példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15337.

Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
4
Ybl Ervin: Toscana szobrászata a quattrocentóban. 2. köt. Bp., 1930, Lampel. Papírkötésben, sérült gerinccel.
15338.

Ybl Ervin: Toscana szobrászata a quattrocentóban. 2. köt. Bp., 1930, Lampel. Papírkötésben, sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
A Csepel Sport Club 75 éve 1912-1987. Szerk.: L. Kelemen Gábor, Tőzsér László. Bp., 1987, Csepel Sport Club. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, az utolsó pár lap kissé viseltes, hullámos, foltos, de egyébként jó állapotban.
15339.

A Csepel Sport Club 75 éve 1912-1987. Szerk.: L. Kelemen Gábor, Tőzsér László. Bp., 1987, Csepel Sport Club. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, az utolsó pár lap kissé viseltes, hullámos, foltos, de egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Zahl der Gebote:
1
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társiéat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, 432 p. Kiadói egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Malonyay Dezső tanulmányaival, számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Kaza György, Fényes Adolf, Grünwald Béla, Ferenczy Károly, Kriesch Aladár és mások illusztrációival.
15340.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társiéat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, 432 p. Kiadói egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Malonyay Dezső tanulmányaival, számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Kaza György, Fényes Adolf, Grünwald Béla, Ferenczy Károly, Kriesch Aladár és mások illusztrációival.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Barcsay Jenő: Anatomie für Künstler. Bp., 1967, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, foltos lapokkal, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, and little bit damaged spine, and spotty pages, in German language.
15341.

Barcsay Jenő: Anatomie für Künstler. Bp., 1967, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, foltos lapokkal, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, and little bit damaged spine, and spotty pages, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 405 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, ex libris-szel, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.
15342.

Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 405 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, ex libris-szel, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Hamann, Richard: Geschichte der Kunst. 1-2. kötet. Berlin, 1955, Akademie-Verlag. Kiadói egévászon-kötésben, német nyelven, jó állapotban.
15343.

Hamann, Richard: Geschichte der Kunst. 1-2. kötet. Berlin, 1955, Akademie-Verlag. Kiadói egévászon-kötésben, német nyelven, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse