Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 128

Expositio I. Borsos Mihály fotográfiái. Bp., 2006, Vince. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15344.

Rufpreis:
1 800 HUF
15345.

Rufpreis:
1 800 HUF
Knackfuß, H. - Zimmermann, Max G.: Allgemeine Kunstgeschichte. 1-3. köt. Bielfeld - Leipzig, 1914, Verlag von Belhagen&Klasing. Megviselt vászonkötésben, példányonként változó állapotban.
15346.

Rufpreis:
1 800 HUF
15347.

Rufpreis:
1 200 HUF
Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület (Tájak-Korok-Múzeumok könyvtára 2.). Térképmelléklettel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15348.

Rufpreis:
1 800 HUF
Európai bútorok a XV-XVII. században. Szerk.: Batári Ferenc. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Bp., 1969, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói tűzött papírkötés. Magyar bútorművészet a XVIII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Bp., Bp., 1967, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói tűzött papírkötés. Bútorművészet a XIX. században. Magyar bútorok a század első felében. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. Bp., 1970, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói tűzött papírkötés.
15349.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Bardon Alfréd. Bp., 1975, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szövegközti illusztrációkkal, és fekete-fehér fotókkal.
15350.

Rufpreis:
800 HUF
III. Magyar Iparművészeti és Népművészeti Kiállítás, kiállítási katalógus. Bp., 1955, Iparművészeti Múzeum. Sérült tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15351.

Rufpreis:
800 HUF
Rév Ilona: Építészet és enteriőr a magyar századfordulón. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé viseltes papír védőborítóban.
15352.

Rufpreis:
1 200 HUF
Andrási Gábor, Pataki Gábor, Szücs György, Zwickl András: The History of Hungarian Art in the Twentieth Century. Bp., 1999, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven. Magyar képzőművészet a 20. században./Hardback, in English language.
15353.

Rufpreis:
1 000 HUF
20 db Kiállítási katalógus (Mattis Teutsch János, Zsigmond és kora a művészetben, Távol-keleti festmények és kalligráfiák a párgai Nemzeti Galéria gyűjteményéből, Balog István 1890-1956..stb.)
15354.

Rufpreis:
1 400 HUF
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:  Castiglione László: Görög művészet. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalalata. Kiadói egészvászon-kötés.  Szilágyi János György: Görög művészet. Bp., 1954, Akadémiai Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel.
15355.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: