Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 100

15201.

Rufpreis:
5 000 HUF
15202.

Rufpreis:
3 000 HUF
Endre László(szerk.): Ezer év Pest vármegye földjén. történeti képeskönyv Pest vármegye népe számára. Bp., Stádium. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15203.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dr. Csengeri János: Homérosi Világ. (A reáliák összefoglalása.) Segédkönyv az Illias és Odysseia olvasásához. Bp., 1903, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.) Egészvászon-kötés, szövegközti illusztrációkkal.
15204.

Rufpreis:
4 000 HUF
15205.

Rufpreis:
3 000 HUF
15206.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Sárközi Zoltán: Az erdélyi szászok a nemzeti ébredés korában (1790-1848). Bp., 1963, Akadémiai Kiadó. Értekezések a Történeti Tudományok Köréből 28. Kiadói papírkötésben.
15207.

Rufpreis:
2 000 HUF
Papp-Váry Árpád, Hrenkó Pál: Magyarország története régi térképeken. Bp., 1990, Gondolat - Officina Nova. 2., javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15208.

Rufpreis:
2 000 HUF
41
15209.

Rufpreis:
4 000 HUF
15210.

Rufpreis:
1 600 HUF
15211.

Rufpreis:
1 000 HUF
Darnay Kálmán: Kaszinózó táblabírák I-II. (Korfestő történeti tréfák.) Bp., é.n.(1928), Athenaeum 1 t.+208 p.+ 2 t.; 229 p.+ 7 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egy kijáró lappal. Szép állapotban.
15212.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF