https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 100

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vincze János: Igazságot az 1956-os egészségügyieknek! Bp., 2008, NDP Kiadó. Kiadói papírkötés. Szép állapotban!
15213.

Vincze János: Igazságot az 1956-os egészségügyieknek! Bp., 2008, NDP Kiadó. Kiadói papírkötés. Szép állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Asztalos Gyula: A magyar életfa őshajtásai II. kötet. Attila népe. Bp.,1932, Szerzői kiadás, Sárik Gyula és Géza-ny. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés.
15214.

Asztalos Gyula: A magyar életfa őshajtásai II. kötet. Attila népe. Bp.,1932, Szerzői kiadás, Sárik Gyula és Géza-ny. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Laffaire Rajk. Compte rendu sténographique complet des séances du tribunal du peuple á Budapest, du 16 au 24 septembre 1949. h.n., 1949, Les Éditeurs Francais Réunis. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, fracia nyelven. / Paperbinding, in poor condition, in French language.
15215.

L'affaire Rajk. Compte rendu sténographique complet des séances du tribunal du peuple á Budapest, du 16 au 24 septembre 1949. h.n., 1949, Les Éditeurs Francais Réunis. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, fracia nyelven. / Paperbinding, in poor condition, in French language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Egyed Ákos: A székelyek rövid története a megtelepedéstől 1918-ig. Csíkszereda, 2006, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
15216.

Egyed Ákos: A székelyek rövid története a megtelepedéstől 1918-ig. Csíkszereda, 2006, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
1
A pamutkészítőgyár története. Bp., 1970, Pamutnyomóipari Vállalat. Kiadói félvászon-kötés. Készült 300 példányban.
15217.

A pamutkészítőgyár története. Bp., 1970, Pamutnyomóipari Vállalat. Kiadói félvászon-kötés. Készült 300 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Rácz István: Protestáns patronátus. Debrecen város kegyurasága. Debrecen, 1997, Kossuth Egyetemi Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
15218.

Rácz István: Protestáns patronátus. Debrecen város kegyurasága. Debrecen, 1997, Kossuth Egyetemi Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Dr. Geszler Ödön: Másfél évszázad az óbudai kékfestők és textilnyomók között. A pamutkészítőgyár története 1826-1976. I-II. kötet. Bp., 1976, Pamutkészítőgyár. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Szép állapotban.
15219.

Dr. Geszler Ödön: Másfél évszázad az óbudai kékfestők és textilnyomók között. A pamutkészítőgyár története 1826-1976. I-II. kötet. Bp., 1976, Pamutkészítőgyár. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Francis Watson: Medici Katalin élete és kora. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, foltos gerinccel laza fűzéssel, Medici Katalin beragasztott fotójával, fekete-fehér képekkel illusztrálva, ex libris-szel,.
15220.

Francis Watson: Medici Katalin élete és kora. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, foltos gerinccel laza fűzéssel, Medici Katalin beragasztott fotójával, fekete-fehér képekkel illusztrálva, ex libris-szel,.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Hegedüs Loránt: Kossuth. Bp.,1928, Magyar Cobden Szövetség, 21 p. Cobden könyvtár 28. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) hugának Hegedűs Rózsának példánya volt.
15221.

Hegedüs Loránt: Kossuth. Bp.,1928, Magyar Cobden Szövetség, 21 p. Cobden könyvtár 28. Kiadói papírkötésben, megviselt állapotban. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) hugának Hegedűs Rózsának példánya volt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
D. Biás István: A marosvásárhelyi oklevélkiállítás tárgymutatója. Marosvásárhely, 1944, k. n. Papírkötésben, jó állapotban.
15222.

D. Biás István: A marosvásárhelyi oklevélkiállítás tárgymutatója. Marosvásárhely, 1944, k. n. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
1
Arthur E. Imhof: Elveszített világok. Hogyan gyűrték le eleink a mindennapokat - és miért boldogulunk mi ezzel oly nehezen... Budapest, 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötésben.
15223.

Arthur E. Imhof: Elveszített világok. Hogyan gyűrték le eleink a mindennapokat - és miért boldogulunk mi ezzel oly nehezen... Budapest, 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Kósa László: Megjártam a hadak útját. A magyar nép történeti emlékezete. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15224.

Kósa László: Megjártam a hadak útját. A magyar nép történeti emlékezete. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Hier können Sie während unserer 33. Auktion die soeben ausgerufenen Positionen der ungarischen Philatelie unserer virtuelle Auktion verfolgen und hier können Sie Ihre Gebote abgeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse