Juwelen

Zahl der Lose: 151

Ezüst(Ag) medál, 3 db + fülbevaló + gyűrű, jelzettek, 17,8 g + 1 db bizsu gyűrű
19012.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ezüst(Ag) feszület ezüst(Ag) láncon, jelzett, lánc h: 77 cm, kereszt: 6x4 cm, nettó: 28,8 g
19013.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Ezüst(Ag) filigrán virágmintás karkötő, jelzés nélkül, h: 15,5 cm, nettó: 23,5 g
19014.

Rufpreis:
2 000 HUF
31
Arany(Au) 14K gyűrű gyémánt kővel ezüst foglalatban, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,3 g
19015.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
Arany(Au) 14K gyűrű gyémánt kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 2 g
19016.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
cca 1950 Omega Seamaster Au (18k) tokban, bőr szíjjal, működik, apró karcolás a számlapon, jelzett, bruttó:31 g (szíjjal)
19017.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Arany (Au.) tokos női zsebóra, jelzett (14K), eredeti dobozában, pontatlan mutatókkal, működik, bruttó:24 g
19018.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
cca 1900-1930 Ezüst (Ag.) Speciosa olasz zsebóra, kissé kopott, gravírozott számlappal, körülötte gazdag ornamentális díszítéssel, Per la patria e per il re felirattal, hátlapján hazafias tematikájú jelenettel, jelzett, javításra szorul br: 56,3 gr / cca 1900-1930 Silver (Ag.) Speciosa Italian clock, the clockface is a bit worn-out, with etchwork on it, with ornamental decoration and Per la patria e per il re inscription, with patriotic scene on the back needs repair
19019.

cca 1900-1930 Ezüst (Ag.) Speciosa olasz zsebóra, kissé kopott, gravírozott számlappal, körülötte gazdag ornamentális díszítéssel, "Per la patria e per il re" felirattal, hátlapján hazafias tematikájú jelenettel, jelzett, javításra szorul br: 56,3 gr / cca 1900-1930 Silver (Ag.) Speciosa Italian clock, the clockface is a bit worn-out, with etchwork on it, with ornamental decoration and "Per la patria e per il re" inscription, with patriotic scene on the back needs repair

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Ezüst(Ag) ovális bordázott tálka, jelzett, 14x10,3 cm, nettó: 86,7 g
19020.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Ezüst(Ag) fülbevalópár, csiszolt üveg kővel(minimális lepattanásokkal), jelzett, bruttó: 12,6 g
19021.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Ezüst(Ag) markazittal díszített kereszt függő, jelzett, 4x2,5 cm, bruttó: 2,1 g
19022.

Rufpreis:
1 000 HUF
19
Ezüst(Ag) gyűrű csiszolt üveg kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 11 g
19023.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF