12502. 295. Gelaufene Fernauktion Foto
1 000 HUF
0 HUF
cca 1860-1890 Népviseletes pár, keményhátú fotó, Kecskemét, Fanto (Bernát), kopásnyomokkal, foltos, kissé sérült verzóval, 16x10 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : moldován_péter