10061. 295. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
16 000 HUF 43,24 EUR, 47,06 USD
0 HUF
Csók jelzéssel: Egzotikus fél akt. Olaj, vászon, sérült keretben, 56×46 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván