10102. 295. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Forgács Ferenc (?-): Lányok népviseletben. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván