H. Nagy Katalin (?-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/295/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~500018/H-Nagy-Katalin--Csendelet-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-50C39734-cm~II1497461
1497461
10243
295
Beschreibung: H. Nagy Katalin (?-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×34 cm
: vörös_iván