10443. 295. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Táncolók. Olaj, papír, üvegezett keretben, 30×20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván