10248. 295. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF 21,62 EUR, 23,53 USD
0 HUF
Novotny jelzéssel: Karácsonyi ajándékok. Olaj, karton, üvegezett keretben, 45×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván