Gundel Imre, Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, régi üzletreklámokkal gazdagon díszített papír védőborítóval.
Dr. Lelkes Lajos(szerk.): Virágoskert, pihenőkert. Bp., 1990, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Kószó József: Családi ház 3. Az épület kívülről és belülről. Bp., 1994, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Rudnay János, Beliczay László: Mézkönyv. A méz és a mézeskalácsosság története. Bp., 1987, Corvina. Kiadói papírkötés.
Szili István, Véssey Ede: A csiperke és a más gombák háztáji termesztése. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1980, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Nélkülözhetetlen kalauz minden háztartásban. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés. Kíváló állapotban.
Vegyes szakácskönyv és kertészeti könyvtétel, 12 db.:
Huba Zsuzsa, Stadler Mari: Tanácsok és receptek mikrohullűmú sütőkhöz. Bp., 1969, Számítástechnika-alkalmazási Vállalat. Kiadói papírkötés.
Dworschák Ernő, Frank Júlia, Szántó András: A négy alapíz szakácskönyve. Édes. Bp., 1989, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
Frank Júlia: Gépek a konyhában. Robotgép és társai. Bp., 1990. Kiadói papírkötés.
Ízvilág évkönyv '98. Frank Júlia konyhája. Bp., 1998, Magyar Hírlap. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban.
Dr. Oetker: Mikrohullámú szakcsákönyv. Fordította Török Irén. Bp., 1994, Grafo. Kiadói kartonált papírkötés.
Lévai Vera: Szakácskönyv ábécében. Minerva családi könyvek. Bp., 1981, RTV-Minerva. Kiadói papírkötés.
Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül. Fordította Dr. Tömösközy Mária. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 vad és halétel 33 színes ételfotóval. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a borítón.
Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 előétel 33 színes ételfotóval. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a borítón.
Lajos Mari, Hemzeő Károly: 99 saláta 33 színes ételfotóval. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, sérüléssel a borítón.
Horváth László, Szamosi Béla: Mirelite ételreceptek. Bp., 1988, Ifjúsági Lap és Könyvkiadó Vállalat.
Szobanövények. A növények útmutatója A-tól Z-ig. 2004, Aquila. Kiadói kartonált papírkötés.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.