Bücher: Jagd Zahl der Lose: 7
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1568610
15504
295
Books: Hunting
Diezel-Dr. Mika Károly: Az apróvad vadászata. Bp., 1899, Athenaeum. Újrakötött egészvászon kötés, kötéstáblán az eredeti borító maradékával, kopottas állapotban. 1568586
15505
295
Books: Hunting
Cserszilvásy Ákos: A vadászat mestere. Önképző gyakorlati útmutatás a vadászat kedvelői számára. Bp., 1896, Franklin. REPRINT! (Bp., 1978). Kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 1568504
15506
295
Books: Hunting
Nadler Herbert: Cserkészeten és lesen Nagymagyarországon. Bp., 1990, Népszava, 205 p. Második kiadás. Kiadói modern keménykötésben. Reprint. 1503380
15507
295
Books: Hunting
Két vadászati témájú könyv:
500 kérdés a vadgazdálkodásról. Szerk.: Csekő Sándor, Gyenge László. Nimród füzetek. Bp., é.n., Pallas Lap-, és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
Milleniumi Vadászévkönyv 2001. Szerk.: Pechtol János. Bp., 2001, Dénes Natúr Műhely Kiadó. Kiadói papírkötés.
1547153
15509
295
Books: Hunting
3 db vadászati témájú könyv: Széchenyi Zsigmond: Afrikai tábortüzek. Vadásznapló-kivonatok 1932-1934. Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Hans Schomburgk: A vadon érverése. Bp., 1961, Gondolat. Világjárók sorozat. Kiadói félvászon kötésben. Országos Magyar Vadászkamara Vadászévkönyv 2003. Bp., Dénes Natur Műhely Kiadó. Kiadói papírkötésben.
1521631
15510
295
Books: Hunting
Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Kiadói kartonált papírkötés, szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Jó állapotban. 1520853
15511
295
Books: Hunting
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF