Catherine Hanf Noren: The Camera of My Family. The 100-years album of a German Jewish family. New York, 1975, Alfred A. Knopf. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban / Linen-binding with paper cover, good condition
Eszter könyve. Púrim, avagy a sorsvetés és a megmenekülés ünnepének elbeszélése. Fordította, szerkesztette és kommentálta Fröhlich Róbert. Bp., (2000),HM Tábori Rabbinátus. Kiadói papírkötés, magyar és héber nyelven. A fordító, Fröhlich Róbert (1965-) főrabbi dedikációjával.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Ros-hasono ünnep első napjára. Magyar fordítással ellátta Schön József. Első kötet. Schlesinger Jos könyvkereskedése. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél részben levált, kopottas állapotban.
Kőbányai János: Die Haggada der Apokalypse, Imre Ámos und seine Zeit. Budapest, 1999, Múlt és jövő Kiadó. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, a művész grafikáit tartalmazó füzettel, papír mappában. / In German language. Paperback, with illustrated booklet.
Shlomo S. Gafni - A. van der Heyden: The glory of the Holy Land. Jerusalem, 1982, The Jerusalem Publishing House. Angol nyelven. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. / In English language. Linen binding, paper cover.
Kertész Péter: A könyvek hídja. Emlékfüzér a 100 éve született Scheiber Sándorról. Bp., 2013, Wesley János Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Scholem Alejchem: Der behexte Schneider. Berlin, 1969, Verlag Volk und Welt. Kiadói kartonált kötés, kissé megviselt papír védőborítóval, illusztrált, egyébként jó állapotban / hardback, good conditon