Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+48 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált, rossz állapotban, a kötése sérült, a könyvtest elvált a gerincétől, kopottas borítóval, 414-417. oldalak között a lapok kijárnak, a hátsó szennylap hiányzik.
Stessel Ernő: Hadifoglyok élete Szibériában, Krasznojarszki hadifogolytábor. Bp., 1925, Szerző saját kiadása. Újrakötött egészvászon kötés, benne Krisztinusz Nándor főhadnagy aláírásával, jó állapotban.
Clair Vilmos: Párbaj-codex. Báró Perényi Zsigmond belügyminiszter, koronaőr, Magyar Nemzeti Szövetség elnökének előszavával. Bp., [1934], Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 158 p. Huszonkettedik, javított kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, két fekete-fehér fotóval illusztrálva.
Háborus novellák. Az Érdekes Ujság ingyenes husvéti melléklete. Bródy Sándor, Heltai Jenő, Keszler József, Kosztolányi Dezső, Molnár Ferenc és Móricz Zsigmond elbeszélései.+Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. Az Érdekes Ujság ingyenes pünkösdi melléklete. Első kiadás. +Nagy Endre: Már minálunk babám... (Egy ütközet története). Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. Első kiadás. Bp., 1915-1916, Légrády Testvérek, 63+64+64 p. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés.
Nagy Béla: Egy tisztiszolga naplójából. A kém. Háborús történetek. Kispest (Bp.), 1915, Meyer Ernő-ny., Szerzői kiadás, 158 p. Kiadói illusztrált papírkötés, rossz állapotban, szakadt borítóval, sérült, szétvált kötéssel.
Zigány Árpád: A világháború története 1914-1916. 2. köt. Bp., é. n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.