Becker, G[ottfried] W[ilhelm]: Kurze jedoch gründliche Anleitung wie man gesund bleiben ... kann. Lipcse, 1823, Wilhelm Engelmann. Kopott kartonált papírkötésben.
Dr. Böckh Hugó: Geológia tankönyv főiskolai halglatók számára I.-II. kötet. Selmecbánya, 1909, Joerges Ágost és Fia Kiadása. Átkötött félvászon kötésben, festett lapélekkel. Jó állapotban.
cca 1955-1979 Különlenyomatok gyűjteménye különféle orvosi szakfolyóiratokból (Kísérletes orvostudomány, Gyermekgyógyászat, Acta Chirurgica, Magyar Sebészet, Orvosi Hetilap...stb.), kb. 60-70 db., félvászon mappában egybekötve, magyar, német, angol nyelven, jó állapotban.
A természet világa. IX. kötet. Az állat és élet I-II. kötet. Szerk.: Dr. Soós Lajos, Dr. Dudich Endre. Bp.,1942., Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Dr. Farkas Géza: Élettani előadásai I. Az energiaforgalom életjelenségei. Biophysika. Bp., 1922, Pesti Lloyd-társulat nyomdája. Átkötött félvászon kötésben, javított oldalakkal.