Az Osztrák Magyar Monarchia írásban és képben. 17. köt.: Bukovina. Bp., 1899, Magyar Királyi Államnyomda. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
Az Osztrák Magyar Monarchia írásban és képben. 6/2. köt.: Felső-Magyarország. Bp., 1900, Magyar Királyi Államnyomda. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
Az Osztrák Magyar Monarchia írásban és képben. 7. köt.: Délkeleti Magyarország. Erdély és a szomszédos vidékek. Bp., 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Gazdagon díszített vászonkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Az Osztrák Magyar Monarchia írásban és képben. 8. köt.: Horvát-szlavónország. Bp., 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Gazdagon díszített, kicsit laza vászonkötésben, gerince sérült, egyébként jó állapotban.
Az Osztrák Magyar Monarchia írásban és képben. 19. köt.: Bosznia és Hercegovina. Bp., 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Gazdagon díszített vászonkötésben, a kötés részben elválik, egyébként jó állapotban.
Erdélyi városképek - Kolozsvár, Enyed, Nagyvárad, Marosvásárhely, Brassó. Bp., 1936, Révai. Festett halinakötésben, néhol molyrágta, egyébként jó állapotban.
Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, (1932), Leblang Könyvkiadóvállakat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, ex libris-szel.
Dr. Sziklay János: Balatonunk egészségügyi, gazdasági és turisztikai értéke. Bp., é.n., Országos Pázmány-Egyesület., (Pécs, Danubia Könyvkiadó), VI+299+5 p.+ 4 t. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött modern félvászon-köté, az egyik tábla szakadt, volt könyvtári példány.
Dr. Wick Béla: Kassa története és műemlékei. Kassa, 1941, Wiko, 446 p. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító megviselt állapotban, de belül jó állapotban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
Budapest Székesfőváros Statisztikai Évkönyve XX. évfolyam. Szerk.: Dr. Illyésfalvi I. Lajos. Bp., 1932, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval, magyar és német nyelven./
Statistisches Jahrbuch der Haupt- und Reisdenzstadt Budapest. XX. Jahrgang 1932. Half-linen-binding, with spotty and worn cover, in Hungarian and German languages.