Dr. (Heinrich) Kiepert: Bibel-atlas nach den neuesten und besten hülfsquellen. Szerk.: A. Lionnet. Bp., 1864, G.W.F. Müller. 1+2 p.+ 8 t. +51 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés, sérült gerinccel, 6 színezett rézmetszetű térképpel, 2 rézmetszetű ábrával, néhol kissé foltos lapokkal, német nyelven./
Half-linenbinding, with rebound cover, with some little spotty on the pages, in German language.
Makula-nélkül-való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1872, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Tizedik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, két restaurált és (97/98. és 207/208. oldalak.) két javított oldallal (103/104., 105/106. oldalak.).
Kemenes Ferenc: Isten és az ember. Veszprém, 1891, Kompolthy T. "Petőfi" Könyvnyomdája, 339+201 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylap és a címlap meglazult, márványozott lapélekkel.
Keresztes Szent János művei I. kötet. Keresztény Misztika. Fordította Sz. Teréziáról nev. P. Ernő. Kiadta a Sarutlan Karmelitarend Magyar Rendtartománya. Bp., 1926, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor felhasználták. Jó állapotban.
Császár István, Soós Viktor Attila: Magyar Tarzíciusz. Brenner János élete és vértanúsága 1931-1957. (Szombathely), 2003, Brenner János Emlékhely Alapítvány. Kiadói papírkötés.
P. Kocsis Ödön OFM: A sümegi Szűz Mária története és csodái. Nagyatád, 1942, Benyák János és Fiai könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, foltos, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Vegyes könyvtétel, 2 db:
A református Budapest. I. Templomok. Bp., 1940, Budapesti Református Vallásoktató Testület. Kiadói tűzött papírkötés.
Dr. Csekey Sándor: Budapest reformációja. Budapesti Református Theológusok Kálvin János körének kiadványai II. Bp., 1938, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói tűzött papírkötés.