Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1555485
10536
296
Ex libris - small-graphics
Révész Kornél (1885-1944): Újévi üdvözlet , rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 11x8 cm.
1533920
10537
296
Ex libris - small-graphics
Ladislav Rusek (1927-2012): Mikoláš Aleš (1852-1972), linó, papír, jelzett, számozott (33/60), hátulján feliratozva, 29,5×21 cm
1419261
10538
296
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Lustig István erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x10 cm
1419262
10539
296
Ex libris - small-graphics
1542922
10540
296
Ex libris - small-graphics
Selmeczi-Skonda Károly (1912-1987): Irredenta ex libris Déry Ernőné. Fametszet, papír, jelzett, dúcon, 7×6 cm
1418868
10541
296
Ex libris - small-graphics
Takács Dezső (1933-): Iskolai ex librisek (3db). Linó, papír, jelzett a linón, 9×8-11×9 cm 1419234
10542
296
Ex libris - small-graphics
Väino Tönisson(?-?): Ex libris Aadu Ritso Pere. Fametszet, papír, jelzett, 9x7 cm
1575625
10544
296
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris, Deme Sándorné, klisé, papír, jelzett, 9×7 cm
1419217
10545
296
Ex libris - small-graphics
Silvi Väljal(1928-2014): Ex libris Jan Gastmans. Linó, papír, jelzett, 12x7 cm
1427085
10546
296
Ex libris - small-graphics
Karel Votlucka (1896-?):2 db ex libris Anna Votlucka, L Hrdina. Rézkarc, papír, jelzett, 9×7 cm, (2×)
1575739
10547
296
Ex libris - small-graphics
Karl Wlasak (?-?): Ex libris Emmi Andrusiewicz. Linó, papír, két helyen jelzett, 14×7 cm
1419203
10548
296
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF