Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 131
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1580737
15000
296
Books: Travelling, Local History
Sir Ernest Shackleton: A déli sark hajótöröttjei. Fordította Halász Gyula. Kalandos Utazások. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, és egy térkép melléklettel illusztrálva. Jó állapotban. 1577886
15001
296
Keresztes Gyula: Marosvásárhely szecessziós épületei. Marosvásárhely, 2000, Difprescar Kiadó, Kiadói papírkötésben, térkép melléklettel. 1581290
15002
296
1581321
15003
296
Gombos Zoltán: Régi kertek Pesten és Budán. Bp., 1974., Natura. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Jó állapotban.
1581047
15004
296
Koppány Tibor, Péczely Piroska, Sági Károly: Keszthely. Magyar Műemlékek. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban. 1581048
15005
296
Dercsényi Dezső, Zolnay László: Esztergom. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
1580682
15006
296
Pereházy Károly: A városliget. Diósy Antal illusztrációivall. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. 1560331
15007
296
Püspöki Nagy Péter: A Csallóköz neveiről. Pozsony, 1991, Dh-Press. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
1575929
15008
296
Csoma Gergely: Moldvai csángó magyarok. Az utószót Domokos Pál Péter írta. Bp., 1988, Corvina. Kiadói papírkötés.
1576184
15010
296
Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Kissé kopott tűzött papírkötésben. 1576206
15011
296
Gáspár Gyula: A visszatért Erdély útikönyve. Bp., é. n., Franklin. Kissé megviselt papírkötésben. 1577120
15012
296
Ruisz Rezső: A nagykörút. Műemlékeink. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF