15947.
296. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum III. Évkönyv a család és az ifjúság számára. Budapest, 1907, Lampel R. Könyvkereskedése. (Wodianer F. és Fiai) Részvénytársaság. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon kötésben, 400 p. A borítója kopottas.