Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
Ernest Thompson Seton: Rolf. Egy cserkész kalandjai a magános indiánnal és a sokum kutyával. Fordította Temesi Győző. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Bp.., é.n., (1932), Franklin-Társulat. Kiadói kopottas félvászon-kötés, belül jó állapotban.