Stich Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1519020
11000
296
Engravings
1514305
11001
296
Engravings
cca 1800 Segovia spanyol város rézmetszetű képe üvegezett keretben / Segovia in Spain. Etching in glazed frame 22x17 cm
1582095
11002
296
Engravings
XIX: sz. eleji divat metszet igényes, üvegezett keretben / XIXth century fashion etching in glazed frame 36x48 cm
1582096
11003
296
Engravings
1582097
11004
296
Engravings
1582098
11005
296
Engravings
1580231
11006
296
Engravings
Visegrád látképe - Triste Rudus Visegradi. Bél Mátyás: Notitia Hungariae Novae Historico...c- művében megjelent Mikovinyi- Schmutzer metszet réz nyomódúc. 24x12,5 cm 1037136
11007
296
2200
Engravings
1841 Udvarlás, színezett rézmetszet, papír, feliratozva, jelzett, üveggel, 15x22 cm
1579432
11008
296
Engravings
A molnár, a fia meg a szamár, meseillusztráció, litográfia, papír, 26×19,5 cm
1579209
11009
296
Engravings
Charondas, litográfia, papír, jelzett, a Gallerie der Weltgeschichte illusztrációja, paszpartuban, 25,5×31 cm
1579232
11010
296
Engravings
Lühnsdorf Károly (1893-1958): Férfiportré, ofszet, papír, jelzett az ofszeten, 30×22 cm 1580118
11011
296
Engravings
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): Római rommaradványok Mehádiában, acélmetszet, papír, paszpartuban, 12x16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF