1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 kis ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark and ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF small edge error NMK: 133.
1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés nem eredeti mellszalagon, peremen gyártói jelzéssel T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with not original ribbon, with makers mark on edge C:XF NMK 295.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN C:XF
1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! / 1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!