Antik Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1586354
11021
297
11000
Antique
Faragott csont szipka (sárkány motívummal), ezüst (Ag.) rátéttel, h: 7,5 cm
1585767
11022
297
Antique
Calderoni és társa színházi látcső, saját tokjában, szép állapotban
1584768
11023
297
Antique
Kisméretű tajtékszipka, fém szerelékkel, "Országos Kiálitás(!) 1885" felirattal, 3,5×3 cm 1586320
11024
297
11000
Antique
Ékszertartó vitrin doboz, filigrán réz, csiszolt üveggel, jelzés nélkül, jó állapotban, m:11,5 cm, 11,5×11,5 cm
1565694
11025
297
Antique
Intarziás biedermeier fa doboz, kulcs nélkül, kis hibákkal, m:14,5 cm, 27,5×18,5 cm
1380146
11026
297
14000
Antique
1587188
11027
297
Antique
Neobarokk toalett tükör, aranyozott öntött vas, kopott, támasztó kar hiányzik, pótolt tükörrel, 41×27 cm
1565037
11028
297
Antique
Antik muránói stílusú falitükör, több helyen sérült, homokfújt virág mintákkal, metszett tükörrel, 64×36 cm 1584033
11029
297
Antique
Ezüst (Ag.) nyeles fém cipőkanál és cipőfűzőhúzó horog, jelzettek, a cipőkanál sérült, díszdobozban, h: 22,5 cm 1378352
11030
297
24000
Antique
Antik orosz fém szamovár, Batasev-Tula jelzéssel, hiányos, kopott, m: 45 cm. / Antique Russian metal samovar, with Batashev-Tula hallmarks, incomplete, worn, m: 45 cm. 1582313
11031
297
Antique
Gazdagon díszített fém domborműves fa doboz, bársony belsővel. A fa doboz oldalán és tetején lévő fém domborművön szüreti jelenet. A bársony bélés egy helyütt szakadt, egyik fém láb pótolt. / Ornamented wooden box with silk inside. Ornamented with bacchanalia scene 30x13x13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF