Antik

Zahl der Lose: 11

Faragott csont szipka (sárkány motívummal), ezüst (Ag.) rátéttel, h: 7,5 cm
11021.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Calderoni és társa színházi látcső, saját tokjában, szép állapotban
11022.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Kisméretű tajtékszipka, fém szerelékkel, Országos Kiálitás(!) 1885 felirattal, 3,5×3 cm
11023.

Kisméretű tajtékszipka, fém szerelékkel, "Országos Kiálitás(!) 1885" felirattal, 3,5×3 cm

Rufpreis:
1 800 HUF
Ékszertartó vitrin doboz, filigrán réz, csiszolt üveggel, jelzés nélkül, jó állapotban, m:11,5 cm, 11,5×11,5 cm
11024.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Intarziás biedermeier fa doboz, kulcs nélkül, kis hibákkal, m:14,5 cm, 27,5×18,5 cm
11025.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
11026.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Neobarokk toalett tükör, aranyozott öntött vas, kopott, támasztó kar hiányzik, pótolt tükörrel, 41×27 cm
11027.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Antik muránói stílusú falitükör, több helyen sérült, homokfújt virág mintákkal, metszett tükörrel, 64×36 cm
11028.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Ezüst (Ag.) nyeles fém cipőkanál és cipőfűzőhúzó horog, jelzettek, a cipőkanál sérült, díszdobozban, h: 22,5 cm
11029.

Rufpreis:
4 000 HUF
Antik orosz fém szamovár, Batasev-Tula jelzéssel, hiányos, kopott, m: 45 cm. /  Antique Russian metal samovar, with Batashev-Tula hallmarks, incomplete, worn, m: 45 cm.
11030.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Gazdagon díszített fém domborműves fa doboz, bársony belsővel. A fa doboz oldalán és tetején lévő fém domborművön szüreti jelenet. A bársony bélés egy helyütt szakadt, egyik fém láb pótolt. / Ornamented wooden box with silk inside. Ornamented with bacchanalia scene 30x13x13 cm
11031.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF