Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 328

Emlékkönyv Dr. Gróf Klebelsberg Kunó negyedszázados kulturpolitikai működésének emlékére. Születésének ötvenedik évfordulóján. Szerk.: Dr. Lukinich Imre. Bp., 1925, Rákosi Jenő, . 1 t. + 640 p. Átkötött félvászon-kötés.A korszak számos kiemelkedő tudósának tanulmányával, valamint 	 Prihoda István (1891-1956) Klebelsberget ábrázoló rézkarcával, jelzett.
15646.

Rufpreis:
2 000 HUF
15647.

Rufpreis:
3 000 HUF
Molnár Sándor: A szabadság lobogója alatt. Dedikált példány. Arad, cca 1935. Muresul. KIadói papírborítóban, első borító elvált-
15648.

Rufpreis:
4 000 HUF
15649.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15650.

Rufpreis:
6 000 HUF
15651.

Rufpreis:
8 000 HUF
15652.

Rufpreis:
5 000 HUF
Eötvös József: Gondolatok. Emlékkiadás. Bp., 1886, Ráth Mór. Díszes félőr kötésben, jó állapotban.
15653.

Rufpreis:
6 000 HUF
15654.

Rufpreis:
1 000 HUF
15655.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15656.

Rufpreis:
3 000 HUF
15657.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF