15680.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Paul Verlaine Válogatott Versei. Fordította Szabó Lőrinc. Bp., 1926, Pandora-kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.