1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Bruno Brehm: A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. Bp., é.n., Grill Károly. VI. Kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, és kötéssel.