Clair Vilmos: Párbaj-codex. Báró Perényi Zsigmond belügyminiszter, koronaőr, Magyar Nemzeti Szövetség elnökének előszavával. Bp., [1934], Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt., 158 p. Huszonkettedik, javított kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, két fekete-fehér fotóval illusztrálva.
Justrow, Karl: Korszerű háború. A műszaki hadviselés és harceszközei. Átdolgozta: Nemes Suhay Imre. Bp. (1939.) Singer és Wolfner. 227 l. A borító Fenyves Sándor munkája. Egészvászon kötésben, papír védőborító nélkül
A magyar huszár. A magyar lovaskatona ezer évének története. Szerk.: Ajtay Endre, vitéz Péczely László. A történelmi arcképcsarnokot Reé László. Bp.,[1936], Reé László. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
Józsa Béla: Egyetemisták az ostromgyűrűben. A Magyar Királyi I. Honvéd Egyetemi zászlóalj története. 1944. októberétől 1945. február 14-ig. Budapest, 1999, Történelmi Hagyományőrző és Hadisírgondozó Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötésben.