Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 61

15399.

Rufpreis:
4 000 HUF
15400.

Rufpreis:
4 000 HUF
15401.

Rufpreis:
4 000 HUF
Burger Károly: Szülészeti műtéttan. Bp., 1944, Eggenberger. Kicsit sérült félvászon kötésben, kopott papír védőborítóval.
15402.

Rufpreis:
5 000 HUF
Charles Darwin: Az ember származása és az ivari kiválás. I-II. kötet. Fordították: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1910, Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, megviselt borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
15403.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15404.

Rufpreis:
5 000 HUF
15405.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Dr. Lévai József: A baleseti sérüléseknél való segélynyújtás tankönyve. Munkaügyi Közlöny Könyvtára VIII. füzet. Bp., 1926, Hellas Irodalmi és Nyomdai Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15406.

Rufpreis:
1 200 HUF
15407.

Rufpreis:
3 000 HUF
15408.

Rufpreis:
6 000 HUF
15409.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
15410.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF