Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 34

Wilhelm Müseler: A lovasoktatás kézikönyve. Fordította Agócs Mónika. Lovasakadémia 7. Bp., 2000, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15115.

Rufpreis:
3 000 HUF
Sussanne Miesner, Michael Putz, Martin Plewa, Eckart Meyners, Angelika Frömming: A jól képzett lovas. Fordította Agócs Mónika. Lovasakadémia 12. Bp., 2005, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15116.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Jó állapotban.
15117.

Rufpreis:
5 000 HUF
Misur Tamás: Nagy olasz futballkönyv I. Bp., 2000, Aréna. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15118.

Rufpreis:
5 000 HUF
1967 Ki nyeri a bajnokságot? NB I-NB I/B 1967. ősz. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés, 48 p.
15119.

Rufpreis:
1 200 HUF
1969 NB I-NB I/B 1969. Ki nyeri a hatvanhetediket? Bp., 1969, Egyetemi Nyomda, 64 p. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés.
15120.

Rufpreis:
1 200 HUF
1968 Indul a bajnokság! NB I-NB I/B 1968. Bp., 1968, Egyetemi Nyomda, 63 p. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés.
15121.

Rufpreis:
1 200 HUF
15122.

Rufpreis:
1 000 HUF
V.N. Panov, J. B. Esztrin: Megynyitások kézikönyve. Bp., 1971, Sport. Második, átdolgozott és bővített kiadás.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15123.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kállai Gábor, Szabolcsi János: 64 kockára 64 teszt. Végjátéktesztek. Bp., é.n., Alfadat-Press. Kiadói papírkötés, ragasztott elülső borítóval, de belül jó állapotban.
15124.

Rufpreis:
1 000 HUF
15125.

Rufpreis:
1 400 HUF
Galla Ferenc: Cselgáncs. Bp., 1968, Sport. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
15126.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF