2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
1939 Budapesti Építőmesterek Ipartestülete VII. évkönyv. Szerk.: Fridrich F. Géza. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel. Jó állapotban.