Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 32

Venesz József: Ételkészítés technikája. A véndéglátóipari tanulóiskolák számára. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban.
15473.

Rufpreis:
8 000 HUF
A háztartás könyve. Különféle jobbnál-jobb étkek kibróbált receptjeivel ellátva. Szerk.: Szilassy Juliska. Bp., 1905, Pátria Irod. Vállaalt és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé viseltes állapotban.
15474.

A háztartás könyve. Különféle jobbnál-jobb étkek kibróbált receptjeivel ellátva. Szerk.: Szilassy Juliska. Bp., 1905, "Pátria" Irod. Vállaalt és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé viseltes állapotban.

Rufpreis:
2 000 HUF
15475.

Rufpreis:
2 000 HUF
A gazdaasszony alapismeretei. Kézikönyv a m. kir. háziasszonyképző és a gazdaasszonyiskolák, valamint a m. kir. háztartási-gazdasági tanfolyamok növendékei részére. A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter kiadványa. Bp., 1942, Pátria, 228 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
15476.

A gazdaasszony alapismeretei. Kézikönyv a m. kir. háziasszonyképző és a gazdaasszonyiskolák, valamint a m. kir. háztartási-gazdasági tanfolyamok növendékei részére. A M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter kiadványa. Bp., 1942, "Pátria", 228 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.

Rufpreis:
4 000 HUF
15477.

Rufpreis:
3 000 HUF
N. Nagyváthy János: Magyar Practicus Termesztő. Bp., 1984, ÁKV. Kiadói műbőr-kötés. Reprint!
15478.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Fekete László: A házinyúltenyésztés egészségtana. A házinyulak betegségei. Az angóra-gyapjasnyúl, valamint a hús- és prémnyúlak tenyésztése, gondozása és betegségei. Budapest, 1948, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt., 188 p. IV. kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15479.

Dr. Fekete László: A házinyúltenyésztés egészségtana. A házinyulak betegségei. Az angóra-gyapjasnyúl, valamint a hús- és prémnyúlak tenyésztése, gondozása és betegségei. Budapest, 1948, "Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt., 188 p. IV. kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Dr. Anghi Csaba: Nyúltenyésztés. A prém-, hús-, angóra- és laboratóriumi kisérleti nyúl tenyésztése, egészségvédelme, értékesítése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15480.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
15481.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Natter-Nád Miksa: Uj virágos könyv. Kerti és szobai növényeink származása, története és ápolása. Bp., 1942, Pallas. Kiadói illusztrált papírkötésben, ragasztott, javított gerinccel, de egyébként jó állapotban.
15482.

Rufpreis:
4 000 HUF
Gróf Széchenyi-Wolkenstein Ernőné: A törpe gyümölcsfák ültetése és gondozása. Bp., 1937, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes hátsó borítóval, sérült, ragasztott, javított gerinccel.
15483.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
A méhészet kézikönyve I. Szerk.: Nikovitz Antal. Bp., 1983, Állattenyésztési és Takarmányozási Kutatóközpont-Hungaronektár. Kiadói papírkötés.
15484.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF