Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 40

Hét évtized a hazai zsidóság életében. Szerk.: Lendvai L. Ferenc et al. 1-2. köt. Bp., 1990, MTA Filozófiai Intézet (Vallástudományi tanulmányok 4-5.). Papírkötésben, jó állapotban.
15670.

Rufpreis:
1 000 HUF
Sephath emeth. Speech of Truth. New York, é. n., Hebrew Publishing Company. Díszes vászonkötésben, állapotban.
15671.

Rufpreis:
1 400 HUF
Kende Péter: Röpirat a zsidókérdésről. Bp., 1989, Magvető. Papírkötésben, jó állapotban.
15672.

Rufpreis:
800 HUF
Zsidókérdés, asszimiláció, antiszemitizmus. Tanulmányok a zsidókérdésről a huszadik századi Magyarországon. S. a. r.: Hanák Péter. Bp., 1984, Gondolat. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15673.

Rufpreis:
800 HUF
Dubnov, Simon: A zsidóság története. Bp., 1991, Gondolat. Papírkötésben, jó állapotban.
15674.

Rufpreis:
1 000 HUF
15675.

Rufpreis:
800 HUF
Sanbar, Moshe: A leghosszabb évem. Bp., 1990, Ikva. Papírkötésben, jó állapotban.
15676.

Rufpreis:
800 HUF
Befogadók. Írások az antiszemitizmus ellen 1882-1993. Vál., bev.: Karsai László. Bp., 1993, Aura. Papírkötésben, jó állapotban.
15677.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kaul, F. K.: Az Eichmann-ügy. Bp., 1965, Kossuth. Vászonkötésben, jó állapotban.
15678.

Rufpreis:
800 HUF
Szenes Sándor: Befejezetlen múlt. Keresztények és zsidók, sorsok. Beszélgetések. Bp., 1986, Szikra Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.
15679.

Rufpreis:
800 HUF
15680.

Rufpreis:
8 000 HUF
15681.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF