Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 126

Békés vármegye. Az előszót írta vitéz sarkadi Márky Barna Dr. Szerk.: Márkus György. Személyi adattárat összeállították Horacsek György, és Nyers István. Bp.,(1936), Békésvármegye Monográfiája.  Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
15000.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld. Írásban és képben. I kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete, (Bp., Athenaeum-ny.), 298+ 5 térkép (közte 3 kihajtható)+LX képtábla 30 lapon+1 kihajtható táblázat. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
15001.

Rufpreis:
6 000 HUF
15002.

Rufpreis:
4 000 HUF
Hajdók Imre, Kőhegyi Mihály: Nagybaracska földrajza és története 1848-ig. Baja dolgozatok 2. Baja, 1976,(Türr István Múzeum), 280 p. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban. Megjelent 1200 példányban. Ritka!
15003.

Rufpreis:
6 000 HUF
15004.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15005.

Rufpreis:
1 200 HUF
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
15006.

Rufpreis:
1 200 HUF
Jenei Ferenc, Koppány Tibor: Győr. Magyar Műemlékek. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
15007.

Rufpreis:
1 200 HUF
Ifj. Horváth Béla, Marjalaki Kiss Lajos, Valentiny Károly: Miskolc. Városképek-Műemlékek. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
15008.

Rufpreis:
1 200 HUF
Bálint Sándor: Szeged városa. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
15009.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dercsényi Dezső, Zolnay László: Esztergom. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
15010.

Rufpreis:
1 200 HUF
Filchner, Wilhelm: Kínából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. Bp., [1943], Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15011.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF