Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 126

15012.

Rufpreis:
2 000 HUF
15013.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fried Ilona: Fiume. Bp.,2004, Enciklopédia Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15014.

Rufpreis:
1 600 HUF
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
15015.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nagykanizsa a régiók kapuja. Kanizsa, é.n, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15016.

Rufpreis:
1 800 HUF
Csoma Gergely: Moldvai csángó magyarok. Az utószót Domokos Pál Péter írta. Bp., 1988, Corvina. Kiadói papírkötés.
15017.

Rufpreis:
1 200 HUF
15018.

Rufpreis:
1 800 HUF
Meződy-Z. Szabó: Sopron: Egy város évszázadai. Bp., é.n. Révai
15019.

Rufpreis:
800 HUF
15020.

Rufpreis:
3 000 HUF
Sulkowszky Zoltán: Motorral a Föld körül. Bp., 1937, Athenaeum. kiadói egészvászon kötésben, belül a gerincnél javított, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban.
15021.

Rufpreis:
2 400 HUF
Guido Piovene: Utazás Itáliában. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15022.

Rufpreis:
800 HUF
15023.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: