Kassák Lajos: Egy ember élete VII. kötet: Károlyi forradalom.+VIII. kötet: Kommün. Kassák Lajos munkái. Bp., é.n. (1935-1939), Pantheon. Első kiadás. Kiadói fűzött illusztrált papírkötés, kissé szakadozott, kissé viseltes borítóval, és gerinccel. A VII. kötetben Kassák Lajos aláírásával.
Kassák Lajos: Munkanélküliek. I. kötet. Bp., (1932) Szerzői kiadás, Helikon-Biró Rt.-ny. Kiadói papírkötés, a borítója hiányzik, a fűzése kissé laza. Első kiadás. Kassák Lajos aláírásával, dátumozva.
Der Abbé Pompadour. Nach den unveröffentlichten Aufzeichnungen des Grafen de la Hire 1750-1790. Szerk.: La Hire, Jean de. Berlin, é. n., Wilhelm Borngräber Verlag. Papírkötésben, jó állapotban.
Ujabb Nemzeti Dalkönyvecske. Összeállította: Radó Antal. Bp., 1897, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), XVIII+431 p. Második, módosított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kissé kopással a borító sarkain és a gerincen, kissé laza fűzéssel.
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos Kiadása. Első kiadás! Haranghy Jenő illusztrációival. Átkötött egészvászon kötés. Jó állapotban.
Tóth Béla: Szájrul szájra. Budapest,(1895), Athenaeum, XVI+446+1 p. Első kiadás. Kopottas kiadói egészvászon kötéseben, Gottermayer N. kötésben, hiányzó címlappal.
Magyar pohárköszöntő. Az életben előforduló minden alkalomra. Költeményekkel és bordalokkal füszerezve. Bp., é.n., Méhner Vilmos, Franklin-ny., 64 p. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt papírborítóval, de egyébként jó állapotban.