Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 102

Hommage á pablo Picasso. Paris, 1966, 1967. Adeline Cacan kurátor dedikálásával. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15289.

Rufpreis:
6 000 HUF
15290.

Rufpreis:
5 000 HUF
Pogány Ö. Gábor: Molnár C. Pál. Magyar Mesterek. Bp.,1988,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15291.

Rufpreis:
2 000 HUF
Gross Arnold emlékkönyve. Szelényi Károly fotóival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
15292.

Rufpreis:
2 000 HUF
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Budapest, 1980, Corvina Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
15293.

Rufpreis:
1 800 HUF
Naiv festmények a Saohier gyűjteményben. 2004, Szombathelyi Képtár. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
15294.

Rufpreis:
1 600 HUF
Ligeti Pál: Új Pantheon felé. A kulturák élete a művézet tükrében. Bp., é.n., Athenaeum. KIadói félvászon-kötés.
15295.

Rufpreis:
1 600 HUF
Laborcz Ferenc emlékkiállítás, Magyar Nemzeti Galéria. Budapest, 1980. november-december. A művész feleségének dedikációjával, kiállítás fotójával, kiadói papírkötés, jó állapotban.
15296.

Rufpreis:
2 400 HUF
Robert Descharmes, Gilles Néret: Salvador Dali 1904-1989. Fordította: Steiger Kornél. Köln-Bp., 1994, Taschen-Kulturtrade. Kiadói papírkötés, gazdag színes képanyaggal illusztrálva.
15297.

Rufpreis:
1 800 HUF
Bibliotheca Corviniana. The Library of King Matthias Corvinus of Hungary. Szerk.: Csapodi, Csaba - Csapodi-Gárdonyi, Klára. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15298.

Rufpreis:
2 000 HUF
15299.

Rufpreis:
6 000 HUF
Major Ervin: Fejezetek a magyar zene történetéből. Válogatott tanulmányok. Magyar Zenetudomány 8. Bp.,1967, Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói félvászon-kötés.
15300.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF