Himnusz- Szózat.: Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztete Radó György. Bp., 1988, Hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége. Bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, 20 nyelven. Jó állapotban. Vörösmarty Mihály-Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztete Radó György. Bp., 1988, Hazafias Népfront é...
Dr. Sikota Győző: Herendi porcelán. Budapest, 1987, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói plüss kötés, porcelán medalionnal, aranyozott lapszélekkel, kiadói műanyag védőtokban. Megjelent 1000 példányban. Jó állapotban.
Borsodi Vőfélyversek - és rigmusok. Borsodi Tájak. Szerk.: Szegeczky László, Imreh József. Illusztrálta Faragó Zoltán. A borítót tervezte és készítette Lajos Csaba és Schneidler Alice. Miskolc, 1977, Miniatűrkönyv-gyűjtők, Ifjúsági Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált fatáblákkal. Megjelent 300 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Számozott (300/267) példány, kék számozással. A...
EMABIT 1857-1982. Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság megalakulásának 125. évfordulója. Szerk.: dr. Boross Endre, Kovács Mihály. A rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1983 , Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Könyve.Kiadói egészvászon kötésben, színes fémplakettel, fekete-fehé fotókkal. Számozott (800/109.) példány, fekete számozásssal. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
A nők köszöntése. Feledy Gyula 33 rajza. Szerk.: Kovács Mihály. Készült a 74. nemzetközi nőnap alkalmából. Miskolc, 1984, Minatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóval. Számozott (500/259.) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
EMABIT 1857-1982. Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság megalakulásának 125. évfordulója. Szerk.: dr. Boross Endre, Kovács Mihály. A rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1983 , Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Könyve.Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehé fotókkal. Számozott (800/740.) példány, fekete számozásssal. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.