Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 34

Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15131.

Rufpreis:
3 000 HUF
15132.

Rufpreis:
5 000 HUF
Vasas Sport Club ötven éve. 1911-1961. Szerk.: 	 Terényi László. Budapest, 1961, Vas- és Fémipari Dolgozók Szakszervezete-Vasas Sport Club-Medicina Egészségügyi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva.
15133.

Rufpreis:
1 800 HUF
Szöghy József: 150 válogatott feladványa. h. n., 1943, Szerzői kiadás. Átkötött félvászon kötésben, jó állapotban, Ex libris Dr. Pardos ex libris-szel.
15134.

Rufpreis:
3 000 HUF
Misur Tamás: Nagy olasz futballkönyv I. Bp., 2000, Aréna. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15135.

Rufpreis:
4 000 HUF
Aranycsapat. Az interjúkat készítette, a dokumentumokat válogatta Surányi András. Szerk.: Hernádi Miklós. Bp., 1982, Magyar Filmgyártó Vállalat. Kiadói papírkötés.
15136.

Rufpreis:
1 000 HUF
15137.

Rufpreis:
1 000 HUF
1968 Indul a bajnokság! NB I-NB I/B 1968. Bp., 1968, Egyetemi Nyomda, 63 p. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés.
15138.

Rufpreis:
800 HUF
1969 NB I-NB I/B 1969. Ki nyeri a hatvanhetediket? Bp., 1969, Egyetemi Nyomda, 64 p. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés.
15139.

Rufpreis:
800 HUF
1967 Ki nyeri a bajnokságot? NB I-NB I/B 1967. ősz. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés, 48 p.
15140.

Rufpreis:
800 HUF
Asztalos Lajos - Bán Jenő: A sakkjáték elemei. Bp., é. n., Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
15141.

Rufpreis:
1 000 HUF
15142.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF