Bücher: Technik Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1597541
15493
299
Books: Technics
Serény János: Díszítő szobrász-, műmárvány- és műkőmunkák kivitelezése. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
1553153
15494
299
Books: Technics
Szerkesztési atlasz. Szerk.: Herczeg István. Bp., 1976, Műszaki. Kiadói műbőr-kötés, az elülső előzéklap szakadt.
1600524
15495
299
2200
Books: Technics
Köbtáblák metszett és faragott fák köbtartalmának föllelésére. Összeáll.: Kohlmann V.+Köbtáblák fürészelt és vágott fákról métermérték szerint. Kiszámítva Kohlmann V. Eilenburg, é.n., Offenhauer K.V., 4+140+2;XIII+2+208+104+4+32+8 p. Későbbi kopottas félvászon-kötés, magyar és német nyelven. 1584727
15496
299
Books: Technics
1552797
15497
299
3800
Books: Technics
1552937
15498
299
Books: Technics
Szerényi István, Szerényi Attila: Építőipari anyag és gyártásismeret I-II. Pécs, 2007-2008, Szega Books Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1567739
15499
299
Books: Technics
Pál Imre: Térgeometria a műszaki gyakoraltban. Bp., 1973, Tankönyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Kiadói műbőr-kötés.
1434132
15500
299
Books: Technics
Vasúti Lexikon I-II. Szerk.: Urbán Lajos. I. Vasúti Lexikon (1984). II. Vasúti Lexikon A-tól Z-ig. 1. pótkötet. (1991) Budapest, 1984-1991, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban. 1599636
15501
299
Books: Technics
Mádai Lajos: Villamos világítási felszerelések. Bp., 1918, Kilián Frigyes (Építő munkavezetők könyvtára 40.). Félvászon kötésben, jó állapotban.
1598438
15502
299
Books: Technics
Heinrich Winter: Die Kolumbusschiffe von 1492. Rostock, 1980, VEB Hinstorff Verlag. Német nyelven, 6 db tervrajzzal. Kiadói egészvászon kötésben. / In German, with 6 plans of ships, linen binding.
1598421
15503
299
Books: Technics
Balázs György: Dr. Mihalich Győző az oktató, a tervező, a kutató és közéleti ember. Bp., 2002, Műegyetemi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
1598456
15504
299
Books: Technics
Fehérvári úti főműhely. Szerk.: Lányi György. Bp., 1972, Uvaterv. Spirálfűzött, műanyag védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF