https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher und Dokumente mit günstigem Preis

Zahl der Lose: 115

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gyógyszerek és gyógyítás. Szerk.: Issekutz Béla. 2. köt. Budapest, 1941, Eggenberger - Rényi Károly, 776 p. Kopottas kiadói egészvászon kötés.
15945.

Gyógyszerek és gyógyítás. Szerk.: Issekutz Béla. 2. köt. Budapest, 1941, Eggenberger - Rényi Károly, 776 p. Kopottas kiadói egészvászon kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Richard Hertwig: Lehrbuch der Zoologie. Mit 588 Abbildungen im Texte. Elfte Auflage. Jena, 1916, Gustav Fischer. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti papírborítóban.
15946.

Richard Hertwig: Lehrbuch der Zoologie. Mit 588 Abbildungen im Texte. Elfte Auflage. Jena, 1916, Gustav Fischer. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti papírborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska. Bp., 1928, Dante. 392p. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kissé kopottas állapotban.
15947.

A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska. Bp., 1928, Dante. 392p. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kissé kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
5
Aujeszky László dr.:Védekezés az időjárási károk ellen. II. kötet. Bp., 1930, A Magyar Meteorológiai Társaság Kiadványa. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
15948.

Aujeszky László dr.:Védekezés az időjárási károk ellen. II. kötet. Bp., 1930, A Magyar Meteorológiai Társaság Kiadványa. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Dr. Babics Antal: A vízforgalom és az uraemia kérdése a sebészeti vesebetegségekben. Budapest, 1942, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés.
15949.

Dr. Babics Antal: A vízforgalom és az uraemia kérdése a sebészeti vesebetegségekben. Budapest, 1942, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Czukor Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1921, Dick Manó. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
15950.

Czukor Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1921, Dick Manó. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
2
1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
15951.

1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Bölsche, Wilhelm: Eiszeit und Klimawechsel. Stuttgart, 1922, Kosmos. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15952.

Bölsche, Wilhelm: Eiszeit und Klimawechsel. Stuttgart, 1922, Kosmos. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Dr. Fritz Kahn: Nemi életünk. Bp., é.n., Attika. 380 p. Kiadói kissé sérült félvászonkötésben.
15953.

Dr. Fritz Kahn: Nemi életünk. Bp., é.n., Attika. 380 p. Kiadói kissé sérült félvászonkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
2
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó félvászonkötésben.
15954.

Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó félvászonkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó egészvászon-kötésben.
15955.

Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Puhr Lajos: Sebészi pathologia. Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói foltos-szakadozott papírkötésben.
15956.

Puhr Lajos: Sebészi pathologia. Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói foltos-szakadozott papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse