15779.
300. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, Szerzői kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.