15679.
300. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Shakspere-Album. Jelenetek és Alakok. Shakespere színműveiből. Bp., én., Ráth Mór, 353 p.+19 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, 19 egészoldalas illusztrációval, az illusztrációk előtt hártyapapírral.