15466.
301. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Szalai Zoltán: A kockától az aktig. Bp., 1974, Corvina. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötésben, kiadói kissé hiányos papír védőborítóban.