Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 138

Budapest Története I-IV. Szerk.: Gerevich László, Kosáry Domokos, Vörös Károly. Bp., 1975-1978, Akadémia Kiadó. I-II. kötet: Második kiadás. III-IV. kötet: Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, mellékletekkel.
15000.

Rufpreis:
8 000 HUF
Tata története I. (Az őskortól 1727-ig.) Szerk.: Kovács Emil. Tata, 1979, Tata Város Tanácsa. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborító foltos, hullámos, de egyébként jó állapotban.
15001.

Rufpreis:
5 000 HUF
15002.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Adalékok a Tabán történetéhez. Szerk.: Végváry Annamária. Bp., 2000, Budapesti Városvédő Egyesület. Kiadói papírkötés, szövegközti fekete-fehér fotókkal, és illusztrációkkal illusztrálva. A borító fotója Ortuba István munkája. Szép példány.
15003.

Rufpreis:
3 000 HUF
13
15004.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Dr. Nádor Jenő: Tessedik Sámuel. Az ország papja Szarvason. Bp., 1940, Luther-Társaság. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerinc alján. Harmati Béla ev. lelkész, teológia tanár, ev. püspök, Ősagárd névbejegyzésével.
15005.

Rufpreis:
4 000 HUF
Barátosi Balogh Benedek: Séta a világ körül. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképpel illusztrált, litho védőlappal, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
15006.

Rufpreis:
3 000 HUF
15007.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
15008.

Rufpreis:
2 000 HUF
15009.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Lajos Árpád: Este a fonóban. Borsodi népszokások. Bp., 1974, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
15010.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15011.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF