Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 138

15012.

Rufpreis:
1 200 HUF
Tolnay Gábor: Föld - ember - törvény. Adatok, tények, következtetések Dévaványa mezőgazdaságának és mezőgazdasági népességének történetéből a XX. század első felében (1895-1950). Szolnok, 2004, Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15013.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Ambrus Zoltán: Budapesti mesék. Bp., 1908, Révai. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15014.

Rufpreis:
2 000 HUF
Józsa László: Megszentelt kövek. Kápolnák, szobrok, keresztek és temetők Kunszentmártonban. Szeged, 1999, Néprajzi Tanszék. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15015.

Rufpreis:
2 000 HUF
15016.

Rufpreis:
2 000 HUF
15017.

Rufpreis:
1 800 HUF
Truskovszky Dezső: Pozsonyi séták. Bp., 1939, Officina. Kiadói kartonált kötés, fotókkal gazdagon illusztrált, térképpel, jó állapotban.
15018.

Rufpreis:
2 400 HUF
Dr. Dudich Endre: Az Aggteleki-cseppkőbarlang és környéke. Népszerű Természettudományi Könyvtár 12. Bp., 1932, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15019.

Rufpreis:
2 000 HUF
15020.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15021.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15022.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15023.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF