15167.
301. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Maduschka, Leo: Junger Mensch im Gebirg. München, 1936, Gesellschaft Alpiner Bücherfreunde. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.