Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 120
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1590950
30779
301
65000
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
2010. "Magyarország Keresztény Királyai 1000-1918" sorozat teljes gyűjteménye(!), (54xklf), kicsit sérült tájékoztató könyvecskével, luxus 3 tálcás Leuchtturm éremtaró kazettában T:PP
1598944
30780
301
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - I. Ferdinánd 15 aranygulden uralkodásának 10. évfordulója 1537" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
1598696
30781
301
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - Emlékérem a mohácsi csatavesztés 20. évfordulójára 1546" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP 1598711
30782
301
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - II. Mátyás 6 Dukát, koronázási érem 1608" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
1598876
30783
301
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - 6 Dukát Szent Erzsébet emlékérem 1619 körül" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
1598882
30784
301
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - Bethlen Gábor 10 Dukát keresztelőérem 1626" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
1599015
30785
301
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - I. Lipót 10 Dukát 1686" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP 1599019
30786
301
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - III. Károly arany Szent György érme 1738" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP 1598658
30787
301
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - Mária Terézia 10 Dukát, Szent István-rend alapítása 1764" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
1598648
30788
301
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - II. József, bányalátogatói érem, 5 Dukát 1764" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
1598974
30789
301
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - Mária Terézia, a Szent Jobb hazahozatala emlékérem 1771" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
1599010
30790
301
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - II. Lipót koronázási érem 1790" aranyozott Cu utánveret, tanúsítvánnyal T:PP
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF